Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Dating AroundRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0