Movies
Ratings
134
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0