Movies
Ratings
58
MinionsRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5