Movies
Ratings
445
Christmas in AugustRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Little ChaosRated ★ 2.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0