Movies
Ratings
524
RunRated ★ 4.0
DevilsRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
MelancholiaRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0