Movies
Ratings
475
The InternRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0