Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Humanoid Monster BellaRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Yashahime: Princess Half-demon Season 2Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0