Movies
Ratings
47
House of WaxRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MimicRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0