Series
Ratings
16
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5