Series
Ratings
66- Basically NiceRated ★ 2.0
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- FIRST CLASSRated ★ 4.0
FIRST CLASS 2Rated ★ 4.0
Beach BoysRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 2.5
The Last CinderellaRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 2.5
Ally McBealRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 3.5
Ally McBealRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 2.0
HagetakaRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 4.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0- Iryu: Team Medical DragonRated ★ 4.0