Movies
Ratings
115
Se7enRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 2.5
Match PointRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.5
The GameRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Light Between OceansRated ★ 3.0