Series
Ratings
47
All InRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 1.5
White CollarRated ★ 4.0