Titles you rated
Solomon's Perjury 2: JudgmentRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Power RangersRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 5.0
Doctor DolittleRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5