Titles you rated
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Falling for ChristmasRated ★ 0.5
CatsRated ★ 0.5
AmsterdamRated ★ 1.0
CharadeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 4.0