Series
Ratings
88
Fukigen na GeneRated ★ 3.0- 사슴남자Rated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Black KiteRated ★ 4.5- 魔王Rated ★ 3.0
- The Way We LiveRated ★ 3.5
The Way I LiveRated ★ 4.0
Otomen ~Natsu~Rated ★ 4.0
Power of LoveRated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5- Shomuni SpecialRated ★ 1.0
- Shomuni Season 3Rated ★ 1.0
- Shomuni ForeverRated ★ 1.0
ShomuniRated ★ 1.0
The BlacklistRated ★ 1.5