Titles you rated
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.5
At Eternity's GateRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Biggest Little FarmRated ★ 5.0
The Salt of the EarthRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
We're Millennials. Got a Problem? InternationalRated ★ 2.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Why Are We Creative?Rated ★ 5.0
Road HouseRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Pope's ExorcistRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
The Ninth GateRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
KubiRated ★ 3.5