Titles you rated
Summer NudeRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 4.0
True TearsRated ★ 4.0
M3: The Dark MetalRated ★ 3.5- Medaka BoxRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.5- Death NoteRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
SPRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
TransformationRated ★ 3.0- 학교의 계단Rated ★ 4.0
- 美丘 -君がいた日々-Rated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0
Moon LoversRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 5.0