Movies
Ratings
31
The Invisible ManRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5