Series
Ratings
21
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0