Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0