Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 1.0