Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- GalloperRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.0- The GoralsRated ★ 1.5
The Accordion DoorRated ★ 3.5
Audition 109Rated ★ 3.5- Funky Freaky FreaksRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0