Movies
Ratings
91
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 2.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 0.5