Series
Ratings
150
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
EBS Space SympathyRated ★ 4.0