Movies
Ratings
126
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5