Titles you rated
DragonRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
The Scorpion King: Rise of a WarriorRated ★ 4.0
Fist of JesusRated ★ 3.5
Virtual WeaponRated ★ 2.0
In HellRated ★ 3.0
Solomon KaneRated ★ 2.5
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 3.0
Hollow Man IIRated ★ 4.0
Jonah HexRated ★ 3.0
AzumiRated ★ 1.5
BlueRated ★ 3.0
Mortal KombatRated ★ 3.0
Dragons ForeverRated ★ 4.0
Six-String SamuraiRated ★ 3.0
TorqueRated ★ 2.0
Naked WeaponRated ★ 3.0
Special IDRated ★ 3.5