Movies
Ratings
53
The Last SamuraiRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0