Movies
Ratings
565
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Tokyo FamilyRated ★ 4.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
The DiscloserRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Age of BloodRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
BrightRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5