Movies
Ratings
196
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Grand Maison ParisRated ★ 4.0
Tall GirlRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
My TeacherRated ★ 3.0
WhistleblowerRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Masquerade NightRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5