Series
Ratings
20
Dear SisterRated ★ 4.0
Second to Last LoveRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0- エンジンRated ★ 5.0
- 14 Year Old MotherRated ★ 3.0
- Attention PleaseRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.0
Lizzie McGuireRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Bambino!Rated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5- 헝그리!Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.0- プライドRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 3.5