Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5