Movies
Ratings
763
TRON: LegacyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0- The Empty DreamRated ★ 4.0