Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Fugitive BoysRated ★ 3.5