Movies
Ratings
157
Saving Private RyanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0