Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The RockRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 1.0