Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0