Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5