Titles you rated
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0