Series
Ratings
145
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 0.5
딩동댕 유치원Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0