Movies
Ratings
1074
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
JudyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0