Series
Ratings
21
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 2.5
- After War Gundam XRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.0
Gundam Build FightersRated ★ 3.0- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 3.5
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 0.5- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0