Movies
Ratings
786
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 5.0
The Coast GuardRated ★ 2.5
Samaritan GirlRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Love's WhirlpoolRated ★ 1.5
Lie with MeRated ★ 2.0
EvolutionRated ★ 2.0