Movies
Ratings
50
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0