Movies
Ratings
82
Black PantherRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5