Movies
Ratings
85
The Ugly TruthRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0