Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0