Titles you rated
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Grave EncountersRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
From BeyondRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Hellraiser III: Hell on EarthRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 1.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0