Series
Ratings
21- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 1.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5
Dragon Ball GTRated ★ 0.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5