Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
The TableRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
PrimeRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Eichmann ShowRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0