Titles you rated
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Legend of AmbitionRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
All About My MomRated ★ 1.0- 風林火山Rated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
OzRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
The SopranosRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0